Oldalunkon cookie-kat használunk, hogy még jobban Rád szabhassuk tartalmainkat, karrierlehetőségeinket. Részleteket itt olvashatsz.

A támogatásról részletes információt itt találsz.

  • KarrierIndító
  • Állások
  • Események
  • Cégek
  • Blog
  • Munkaadóknak

Menü

  • KarrierIndító
  • Állások
  • Események
  • Cégek
  • Blog
  • Munkaadóknak
  • Regisztráció
  • Belépés
  • Regisztráció
  • Belépés

Hírek

Startupok figyelem! Itt az első uniós pályázat

2015. december 15.

Egy 2,5 milliárd forintos GINOP-os pályázat jelent meg, mely felhívásra kizárólag a Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség, mint központi költségvetési szerv nyújthat be kérelmet - írja a Portfolio.hu

Megjelent az IKT startup cégek nemzetközi piacra lépését segítő szakértői, mentori hálózat kialakítását támogató (GINOP-3.1.3-15 kódszámú) felhívás, melynek egyetlen nyertese lehet a KIFÜ. Elmondhatjuk, hogy ilyen pályázati felhívások esetében a projektgazda köteles továbbadni a megszerzett előnyt a programban résztvevő vállalkozásoknak. A pályázatot benyújtani 2016. január 18-tól lehetséges 1 hónapon keresztül - írja a portál.

A hazai, kevésbé fejlett régiókban újonnan létrejövő vállalkozások környezetének fejlesztését célozza az IKT szektorban a nemzetközi piacokra való elérés javítása érdekében. A kormány ezen célját egy projektgazda, vagyis egy lebonyolító cég segítségével kívánja elérni, mely jelen esetben a Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség.

A program megvalósításában kiemelt szerepe lesz a mentoroknak, akik tevékenységükkel - szakértői, tanácsadási tevékenységek, információnyújtás, konferenciák, képzések megszervezésében való részvétel, nemzetközi piaci kapcsolatok becsatornázása, projekt akvizíció, célzott tárgyalások szervezése - helyi szinten segítik az IKT startup vállalatok nemzetközi piacra lépését, befektetéshez jutását, működésük során felmerülő akadályok feltérképezését és azok elhárítását.

Forrás: Napi.hu
 
Ajánlom ismerőseimnek Küldés emailben

Ajánlott állások

Contract Management Specialist
 Budapest
TK Elevator Eastern Europe GmbH
DevOps gyakornok
 Budapest
OTP Bank Nyrt.
HR és munkaügyi gyakornok
 Budapest
MAVIR ZRt.
Állatorvos
 Bóly
Bonafarm Zrt.
Pályakezdő adótanácsadó (transzferár szolgáltatások)
 Budapest
Forvis Mazars Kft.
Még több hasonló állás

Közelgő események

VII. Mindset Meetup
  2025. augusztus 23.
Nyílt nap - Coach KÉpzés (ICF Level 1) és Trénerképzés
  2025. augusztus 26.
Women in Data Science Budapest
  2025. október 09.
Összes esemény


@
  • Adatkezelési tájékoztatóban
  • Felhasználási feltételekben
  • GYIK
  • Hirdetési lehetőségek
  • Kapcsolat
  • Copyright © 2025 frissdiplomas.hu

Elfelejtett jelszó
 Profilom

 Beállítások

 Letöltések

 Kilépés